Georgo2010

Jaké pracovní benefity jsou pro Vás nejdůležitější?

Nejlepší odpověď
anonym

Já, když jsem měl manažerskou smlouvu, tak kromě obvyklých (stravenky, mobil, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění a volňásky na plavečáky apod.), nejvíce konvenovalo užívání vozidla i pro soukromé účely (a flexibilní pracovní doba).

Další odpovědi
tom004

Jedna z věcí,které budou lidi v našem státě vždy rozdělovat.Podle mého,by bylo nejlepší,je zrušit.

coco

Z toho co mám momentálně k dispozici, tak příspěvek na dovolenou, je na dnešní poměry nemalý a rodině s dítětem pomůže.A věřte,že opravdu nemám ani průměrný plat…

Ponytail

Benefit? Co to je? 🙂
U současného zaměstnavatele žádné benefity nemáme, snad kromě příspěvku na oběd. Tam, co odcházím, je benefitů povícero.
Osobně bych vybrala 13. plat, protože zařizuji byt a každá kačka se hodí.
Užitečný je i příspěvek na penzijko, auto pro soukromé účely a pružná pracovní doba.

anonym

Výplata!Sice to není benefit,ale přece je nejdůležitější!

casey

Ja krome stravenek mam notebook a mobil, ale oboje potrebuji k zamestnani(k po­hotovosti na servery, ktere mam ve sprave), ale jako zajimavy benefit bych videl auto, ale bohuzel, musim pouzivat sve.

GM

13. a 14. plat.