caperland

Jaké práce po jazykové škole mohu dělat?

Myslim konkrétně obchodni akademii v Ú.n.L. Pařížskou. Nějakou práci s vysokým platem. Děkuji

Odpovědi
Drap

Pokud chceš vysoký plat, tak zbývá asi jen politika. Jinak můžeš dělat každou práci, kterou seženeš

pusinka50

Myslíš si, že jako čerstvý absolvent seženeš práci s vysokým platem??? Ty asi nežiješ v České republice. Vysoký plat chce každý, nejen ty!!! Tak se laskavě probuď a jdi někam do kanceláře, jestli rozumíš jazyku, tak přijmi místo, pakliže se pro absolventa vůbec nějaké najde, kde uplatníš i aktivní jazyk, záleží pak už jen na tvé šikovnosti a chytrosti, jestli ve firmě postoupíš časem platově

arygnoc

to je bezcenná škola (veď nič neviete, okrem teórie).

nastúpte do fabriky, robte 12 hodinoví šichty a soboty a máte 25.000.

inak vám poradím, kde je úrad práce.