Blecha

Jaké povolání má plat od 70 000Kč ?

Jaké povolání má plat od 70 000Kč a výš ? Co na něj musíte vystudovat ?

Nejlepší odpověď
quentos

Večernice mi to vzala z úst – vystudovat nemusíte nic, stačí si připsat falešný titul ;{)=

Další odpovědi
BEAES

Také v ČEZu berou docela dost…

vecernice

Což takhle poslanec,nebo senátor.

Nikuška

Politikaa..

anonym

Nemyslím,že se povolání rozlišují podle platu.
Na druhou stranu- uklízečka asi sotva vydělá 70 litrů. Zkuste být schopný! podnikatel.

AVATAR666

taky se to snažím zjistit akdyby něco tak nad 100 000

Marunka

Studovat nemusíte, stačí zajít na fakultu v Plzni a je hotovo.

sobotkova

Finanční poradce, pojišťovák.A znám jich skutečně dost, pojišťovny platí lépe než banky.

Kvapik

A co třeba notář ?