peterd108

Jaké povolání hodně vydělává?

Chodím do deváté třídy a mám se rozhodovat, jakou budu mít práci. Mám samé jedničky a chci práci, která fakt hodně vydělává. Děkuji za typy

Nejlepší odpověď
www

Dej se na politiku, samé jedničky ani nepotřebuješ a s těmi ‚typy‘ si i nadále lámat hlavu nemusíš 🙂
Teď vážně: vyber si něco, k čemu máš nejblíž, co tě alespoň náznakem baví už teď.
Názor

Další odpovědi
atena11

když Ti pujde sváření tak by ses taky uživil můj táta je svářeč a vydělává si měsíčně cca 35 000 ale nikdy i 40 000

Elk

Myslím, že právníci, ekonomové, obchodníci, ale samozžeujmě dobří a výborní. Jen jsem zvědav, co se tady objeví za návrhy…?

anonym

Hledej v sektoru bamkovnictví a IT. Stejně ti ale napíšu, prachy nejsou vše. Jednou jsem i dal výpověď a byl radši na ÚP než pobírat čtvrtletní odměny 40000–60000 Kč. Jednou si řekneš dost, neznáš dovču, So,Ne i Sv. Třeba i ve 3 ráno zavolá starosta a běž. Ano, kompenzovali penězi, ale …

Lamalam

Zkus modeling, budeš rychle bohatý a slavný.

Teď vážně, pokud chceš být v zaměstnání šťastný a spokojený, vyber si něco, o co se zajímáš a co je ti blízké. Prachy nejsou úplně všechno.

dnb

DJ, Rap, zpěv, kapela… koncerty a seš v balíku…

Hamon

Majitel církve.