Avatar uživatele
Mika47

Jake povolani bych mela vykonavat??

Jake povolani bych mela vykonavat, kdyz mi jde cestina, prirodopis, chemie, celkem matematika? Chtela bych byt bud ucitelka v materske skole nebo doktorka, ale ze zdravotnich duvodu se nemuzu kazdodenne stykat s infekcnimi a nemocnymi lidmi. Dalsi moznosti je ucetni, pravnik… Tatka chce,abych sla na konzervator, protoze hraju jiz 9.rokem na keyboard (hudebni nastroj). Na jako skolu bych se mela prihlasit? Co byste si vybrali vy?
Doplňuji:
Ano. Psychologa samozrejme mame ale ja chci vedet cemu byste dali prednost vy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

A jak to prosimte mame vedet?…Tak ve skole mate urcite skolniho psychologa ten to ma mimo jine v naplni prace …udela s tebou testy zdarma a pak ti doporuci na co se nejvice hodis ne ?…nebo jsou testy na netu …ale do jake miry budou funkcni netusim …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Zkus si různé testy na webech

Národní informační centrum pro mládež
Informační systém o uplatnění absolventů škol na trhu práce
Integrovaný systém typových pozic
Průvodce světem povolání

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Miko, ta otázka tu ale nemá své místo. Ani sebelepší odpověď pro tebe nebude mít žádnou informační hodnotu. Jsme poradna, ale ne chat.
Ty sama se musíš rozhodnout a se tvým rozhodnutím ti mohou poradit jedině rodiče (pokud už v tom tak lítáš, že sem píšeš možnosti, které k sobě mají tak daleko). Ještě tě může inspirovat nějaká kamarádka, příbuzná nebo osobnost. Já bych si vybírala to, na co stačí můj prospěch a co se nejvíce líbí mně. Za tím bych si potom šla třeba proti rozhodnutí všech okolo.
Když jsi sem tenhle dotaz psala, co ti říkal „našeptávač“? Při nejmenším, že je tu kvantum podobných otázek. Opakovat otázky se podle zdejších pravidel bere za podvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Jakou školu bych si vybrala já? Vybrala bych si podle toho, co mě nejvíc přitahuje, baví, láká a na co mám buňky. ty si vyber také tak a nebo se poraď s poradcem ve škole, či dej na tatínka. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Hlavně si nech od někoho poradit, protože ostatní tě znají lépe a vědí, co je pro tebe dobré. Tohle je vůbec nejlepší životní přístup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Richie

Vyber si tak, aby tě to bavilo ale taky uživilo, protože není nad to, mít práci jako koníček a ještě k tomu dobře placenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kdybych byla mladá jako ty, šla bych na textilku, nebo šperkárnu, to mě baví, můžeš pak být třeba návrhářka, ale ty dělej to, co baví tebe, ne mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ty přece musíš vědět, co tě nejvíc baví. Když tě nebude povolání aspon trochu bavit, dlouho u něj nevydržíš.
Hraní na keyboard je určitě dobrý a moc lidí na něj asi nehraje, ale kde se uplatníš? Je o to zájem?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek