Jaké používáte záchranné CD a proč?

UBCDwin
Ultimate boot CD
Hiren's boot CD

Jaké známé ještě existuje?
jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Nejlepší odpověď
Adlim

záchrané CD ne,to už je historie,ale používat program pro obraz celého disku uloženého na části druhého disku:

Že společnost Acronis zvládla základní funkci – zálohu celého disku včetně systému a dat – jsme si mohli ověřit již v předchozích verzích, vývoj se však nezastavil, a tak aby společnost mohla držet krok s dobou a hlavně konkurencí, musí přidávat stále nové a nové funkce. Ostatně aby také ne, vždyť možnost jednoduché zálohy celého systému je ve Windows 7 velmi dobře řešena a pokud by True Image Home obsahoval jen tuto funkci, nemělo by smysl si takový software pořizovat.

Obnova je hotová do 10 minut!!!!

Zdroj: http://pcworld­.cz/software/re­cenze-acronis-true-image-home-2010-8524

Další odpovědi
led

Z časopisu Chip na báze Linuxu. Pomocou toho môžem opraviť systém Windows bwz potreby preinštalácie, prípadne odstrániť „neodstrániteľný“ sú­bor.