lumirek

Jaké používáte v PC ochranné programy zdarma?

Jaký používáte v PC antivir, čistící a antimalwarový software – nejlépe zdarma a jakou s ním máte zkušenost?

Odpovědi
beer

Avast free, CCleaner, Malwarebytes Anti-Malware, Spyware terminator.
Tato kombinace je dle mých zkušeností (cca 12 let) postačující, nikdy žádné fatální problémy nebyly – ovšem, záleží hlavně na uživateli a jeho chování – proti hlouposti nepomůže nic.. ))

ondra148

Nejlepší antivirus je podle mě Avast! Free Antivirus. Pokud chceš vědět něco o ochraně, tak jdi na můj web: http://www.ma­xiland.wbs.cz/

Awe

5let nepoužívám vůbec nic.A nikdy jsem neměl sebemenší problém.Jak říká beer, záleží na chování uživatelů PC.

jáára

Defender + MBAM.
nic víc netřeba.

anonym

Univerzál – Commodo. Vzhledem k tomu, že chodím na giwatheaway, kde jsou plné verze zobrazeny na 24 hodin zdarma ke stažení, tak na čištění mám prg od tam.

cochee

Tak trochu souhlasím s Awem, neodpustil jsem si však firewall. Přesto, že mám firewallem vybavený i router, nainstaloval jsem si i softwarový a sice Emsisoft Online Armor, free verzi.
Doplňuji:
Součástí EOA je kromě firewallu také webový štít, Program Guard (strážce aplikací) a antikeylogger.