Monny

Jaké používáte máslo?Máte rádi klasické nebo ty náhražky?

Pou

Nejlepší odpověď
Mili @

Já mám ráda máslo, když jsem hodila do květákové polívky na přilepšení trochu Perly a čekala jsem, až se rozpustí, plavaly v té polívce nějaké žluté „nerozpustné“ cancoury…
A v kantýně mi přijde, pokud necháte oběd vychladnout, že jídlo polévají voskem…
i struktura je podobná!

Další odpovědi
anonym

Jedině máslo(doma) a pokud v jídelně polévají jídlo něčím,co připomíná máslo,odmítám.Kde jsou ty časy,kdy se v krámě dalo máslo koupit z hroudy!

quentos

střídám klasické s margarínem, každé má svoje

GM

Jedině pravé máslo – Jihočeské nebo Jaroměřické. Jednou jsem koupila německé, cena byla stejná jako u našeho jihočeského, ale nedalo se to pozřít, byl to smradlavý margarín. Stejně chutná belgické máslo, které prodávají v supermarketech.

ReHu

Klasické.

hanulka11

Na namazání mám ráda floru, ale při vaření použiji máslo.dá jídlu jemnější chuť.

Mihalka

podle mne jsou lepší ty klasické másla

iceT

Pouzivam Zlatou Hanou do pomazanek a na chleba,klasicke maslo do zaprazky.V Alberte jsem nasla neco noveho ve ctyrech variantach a do pomazanky jsou uplne skvele.

elektrikář

Dal jsem si Perlu na krupicovou kaši a vůbec mi to nechutnalo.Ani v zákuscích to není vůbec dobré.