Ing.internet

Jaké potraviny obsahují kolagenní bílkovinu?

Na co je potřebná?

Nejlepší odpověď
kropitko

Všechny potraviny bohaté na vitamín C
Červená řepa a jiná červená zelenina
Cibule a zelenina obsahující síru
Borůvky
Pohanka
Pecky dýně
Kůže z kuřete
Vepřová želatina (tlačenka, koleno)
Losos, tuňák
Paprika
Ovesné vločky
Sója
Višně
Telecí a kuřecí játra
Mrkev
Meruňky
Fíky
Naklíčená pšenice
Banány

Doplňování dávky kolagenu je nepostradatelné pro aktivní lidi ( bez rozdílu věku) spalující bílkoviny při pracovní fyzické zátěži, při sportu, tanci, tréninku a tvorbě svalové tkáně. Kolagen je rovněž vhodný při snižování nadváhy, pro ženy v menopauze, pro seniory, pro děti a v rámci urychlení rekonvalescence po úrazových stavech pohybového aparátu, zejména kloubů. Pomáhá při bolestech kloubů a účinně bojuje proti příznakům stárnutí způsobených deficitem kolagenu.

http://www.hub­nutijehra.cz/hub­nutijehra/6-ZAKAZNICKA-PODPORA/28-Proc-kolageny

Zdroj: http://www.kos­metika-kolagen.cz/new­s/potraviny-ktere-podtrhnou-vasi-krasu-a-mladi/