Jake pomysleni je pro vas horsi : ze vam bude partner neverny s osobou opacneho , nebo stejneho pohlavi. ? -iv-

Nejlepší odpověď
barnajka

Opačného. Tam bych věděla, že není naděje na návrat :)

Další odpovědi
dědapetr

Pokud bude nevěra,tak už je jedno s kterým pohlavím,na tom se nic nemění,nevěra je nevěra.

kropitko

Kdyby mi byl manžel nevěrný s chlapem, tak by mi to vadilo méně, než když by mi byl nevěrný se ženou. Asi by to bylo i tak těžké se s tím vyrovnat, ale pochopila bych to. Prostě s tím, že by byl jinak orientován se nic dělat nedá. Byla bych ráda, že se našel a že bude šťastný.

Aspoň by mi nemuselo vrtat hlavou, proč to udělal a co ta druhá má, co já nemám.DD Bylo by to jasné, že??

hanulka11

Takové myšlenky si nepřipouštím

Ella

jak říká dědapetr,nevěra je nevěra – a bude to nevěra i kdyby to byl třeba hermafrodit…

Elk

Kdyby to bylo s Kalouskem, tak bych se dopustil vraždy a každý soud by mě musel osvobodit!!!

Ponytail

Nad takovými věci nepřemýšlím. Nevěra by mě bolela tak jako tak. Snad jen pokud by byla se stejným pohlavím, přidalo by se ještě překvapení. Ale křivda by to byla tak jako tak.