Avatar uživatele
anonym

Jake pomysleni je pro vas horsi : ze vam bude partner neverny s osobou opacneho , nebo stejneho pohlavi. ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, Kerberus, barnajka, dědapetr, anonym před 4614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Opačného. Tam bych věděla, že není naděje na návrat :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Pokud bude nevěra,tak už je jedno s kterým pohlavím,na tom se nic nemění,nevěra je nevěra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Kdyby mi byl manžel nevěrný s chlapem, tak by mi to vadilo méně, než když by mi byl nevěrný se ženou. Asi by to bylo i tak těžké se s tím vyrovnat, ale pochopila bych to. Prostě s tím, že by byl jinak orientován se nic dělat nedá. Byla bych ráda, že se našel a že bude šťastný.

Aspoň by mi nemuselo vrtat hlavou, proč to udělal a co ta druhá má, co já nemám.DD Bylo by to jasné, že??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Takové myšlenky si nepřipouštím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

jak říká dědapetr,nevěra je nevěra – a bude to nevěra i kdyby to byl třeba hermafrodit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Kdyby to bylo s Kalouskem, tak bych se dopustil vraždy a každý soud by mě musel osvobodit!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Nad takovými věci nepřemýšlím. Nevěra by mě bolela tak jako tak. Snad jen pokud by byla se stejným pohlavím, přidalo by se ještě překvapení. Ale křivda by to byla tak jako tak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek