Kilián

Jaké pokládat otázky na téma Miloš Zeman?

Zajímalo by mě, jaké otázky byste vnášeli do diskuze na téma Miloš Zeman, aby to okamžitě nevyvolalo vulgární projevy a odpovědi?
Doplňuji:
Jde mi o to, že jsme za téma na prezentaci do školy dostali prezidenty ČR + následná diskuze či nějaká aktivita a na mě „zbyl“ Zeman. Rád bych to pojal formou prezentace jeho chyb a přešlapů (vyznamenání, Čína, rozhlas, klenoty), ale co se týká té diskuze, dost se toho bojím, respektive nevím co vhodného na toot „téma“ vymyslet.

Nejlepší odpověď
Kiti

Nejlépe žádné, neboť k tomuto tématu se nelze vyjádřit slušně.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Kiti: Žádné

Diskuze k tomuto tématu
nemají smysl …
Doplňuji:
@Mosoj:
Slušná diskuze ano.

Ale ohledně politiky jsem u nás
(na rozdíl od Německa nebo Rakouska)
ještě neviděla slušnou diskuzi.

mosoj

Diskuze má vždycky smysl. Jenom zde je pár lidí kteří nechtějí diskutovat ale poroučet.
Doplňuji:
Nevidím zde ve médiích slušnou diskuzi v případě že mají diskutující opačné názory.
V takovém případě se používají v celé společnosti jenom nadávky a sprototy.
Zeman by měl přitvrdit. Lhát se přeci vyplácí, že.

http://rozvoral­.blog.idnes.cz/c/434632­/Miloslav-Simek-a-jeho-genialni-nadcasova-predpoved.html

arygnoc

zeman nie je havel, klaus, masaryk … a rozhovoriť sa o vybranom.

napr:
„miloš zeman nie je havel. za prvé nemá za manželku najbohatšiu divadelnú šatnárku v československu, za druhé ani ju nepodvádza a nenamáča konček, kde môže a ani jeho žena nie je rozhoďnožka, …“

atď.

;-Q
Doplňuji:
zjentek:

paní olga počas svojho kariérneho fungovania bola divadelnou šatnárkou, a to ešte v období československej socialistickej republiky.
potom sa stala ženou v domácnosti a to napriek tomu, že nemala deti a jej manžel bol v kriminále (to jej „zlí komunisti“ dovolili a nikdy ju neprenasledovali ako príživníčku, ktorou v podstate bola – konieckoncov, ako i jej manžel – tiež nikdy nepracoval).

hanba vám, že neviete o svojich prezidentoch nič z ich života. :DD

;-Q

zjentek

já bych se zaptal, jestli nosí trencle nebo slipy, abych měl jasno, co je od něj později ve veřejným životě ještě možný čekat..a jestli nosí něco jinýho, tak co to je!
Doplňuji:
arygnoc: v jakým československu? ..co to meleš?

Pepa25

Otázky:
Je dobře, pokud nějaký politik polarizuje společnost? Co má dělat, aby k tomu nedocházelo? Jak mají média v této situaci informovat?

mosoj

Ivzez : Na vrch huj, ve spod fuj ?