Avatar uživatele
evinka1

jaké pojištění sjednat miminku? urazové, životní, nebo nějaké kombinované?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Porovnejte ceny – jak jste na tom financne a myslete i na to , ze " miminu " muzete pojistku platit i 20 let. 🙂 Urazove meli moji synove , minimalni sporeni a oba dostali ve 20 letech kolem 15 t. kc. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
žolik

Já bych řekla pojíštění miminka je kombinované,mám dojem že pojíštovna dneska pojíštůje,je pojištěn zakony zastupce a to je máma.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ARIS

Naši kluci mají úrazové pojištění na stejné smlouvě jako my, kde je denní odškodné za úraz a denní odškodné za pobyt v nemocnici. Samozřejmě jsou tam trvalé následky za úraz a máme tam i vážná onemocnění. Pojištění mají až do svých 25let. Musím říct, že nám to náš poradce postavil velmi dobře, ani jsem nevěděl, že to jde. Spoření mají samostatně z důvodu lepší možnosti s pojištěním i spořením v budoucnu hýbat. Pokud chcete vědět detaily o pojištění můžete se zeptat mého poradce má své stránky a lidi se jej tam ptají : www.smsporadce­.ic.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Nám nabídla naše zdravotní pojišťovna (207) roční úrazové pojištění pro miminko zdarma. Po roce jsme měli možnost prodloužit, už placeně, nevyužili jsme to ale, protože jsme oba pojištěni (životní a úrazové) a v našich pojistkách jsou pojištěny i úrazy dětí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

hlavně pojistěte sebe – na smrt, kdyby se něco stalo s vámi, ať má prtě nějaký svěřenecký fond

jinak děti na smrt nepojistíte, i z morálních důvodů to žádná pojišťovna nedělá, důležitější je odškodnění úrazu (aspoň 500,– denně), trvalé následky (co nejvyšší a s progresí – pokud se něco stane a bude mít následky, bude je mít dlouho), není od věci ani hospitalizace

při nabídkách pojišťoven si hlavně porovnejte, jak dlouho dětské pojištění platí, některá musíte v 18 letech zrušit, některá se ::překlopí:: do dospělých sazeb, jiná platí až do 26 let bez ohledu na příp. studium…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek