Bronzový

Jaké pocity ve Vás vyvolala dnešní demonstrace?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Hrozné-jestliže současná vláda jsou osobnosti rozporuplných kvalit,tak samozvaní táboři lidu,kteří dnes dostali příležitost se prezentovat ?Děkuji,nechci.Do roku 2006 tady vládli socani,které jsem nevolila.Proč bych teď měla podporovat svržení legální, námi zvolené vlády?

Další odpovědi:

Zlatý

Smíšené.Mám vztek na politiky a mám radost z lidí,kteří demonstrovali!

Bronzový

Moc mirne,pokud chci pozadavek ,ktery je aktualni,tak se ma ridit jednim ,heslem.Svrhnout vladu,nedavat najevo co delaji spatne,nebot lide to vedi.
Doplňuji:
Nema smysl vlade napovidat.Ale dekuji ,za to ze se Cesi probouzi.

Zlatý

Příznivé, konečně se sešlo dost lidí, škoda že jich nebylo několikrát tolik, aby ukázali našemu zkorumpovanému vedení, že toho začínají lidi už mít dost. Stejně ale myslím, že na tuto vládu bude platit skutečná, déle trvající, generální stávka.

Zlatý

Mám dojem, že vrabci už mají vybrané větve, kam přelétnou. Dokud tomu tak nebylo, nebyl žádný problém všechny předchozí podobné akce nezveřejnit a zpacifikovat v samotném počátku.

Zlatý

Kéž by to k něčemu bylo ......

Zlatý

dost pozdě,ale přece..

Zlatý

Pocit v podstatě jeden - něco jako bezmocný vztek.A v podstatě na všechny zúčastněné.Jestli někdo doufá,že když si přijede do Prahy zakřičet si na Václaváku a něco tím vyřeší ............ Ale je lepší si zakřičet,než držet hubu.
Myslím,že dnešní demonstrace je "jen" takový následek příčin,které jen tak nezmizí.Ten problém je daleko,daleko větší,tak velikej,že už to začíná být skutečně globální průser - pokud už v něm nelítáme - a obávám se,že nikdo nezná řešení.
Stačí sledovat to,co se děje kolem nás,a tím nemyslím jen Evropu - to je recept na žaludeční vředy.
Aby to nebylo jen pochmurné-------vtip.
No---vtip,taková "úvaha".
-----------
Je jasné,že všichni islamisté nejsou zcela určitě teroristi.
Ale je pravda,že většina teroristů jsou islamisté.

Stříbrný

Ano bylo to tam fajn.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.