Lurius

Jaké pocity ve vás budí tato fotografie?

https://pbs.twim­g.com/media/Csik­cGsUkAAT_j4.jpg

Odpovědi
anonym

Pokud EU nezmění přistěhovatelskou politiku tak se na to nebudeme dívat jen na fotografiích , ale uvidíme to přímo v reálu .

mosoj

Že nemlsají, mají zdravé zuby !
Jinak děti jako ostatní.

Nuk nuk

Nic zvláštního. Zřejmě nějaký cestovatel (lékař, misionář, filolog, etnolog .....) dorazil k nějakému polopřírodnímu kmeni vyfotografoval na tablet pár snímků a místní děti si to prohlížejí se stejným nadšením, jako děti kdekoliv jinde na světě. Příslušníci přírodních kmenů jaksi nejsou úplně hloupí. Když jim ukážete jak se „to“ ovládá, nemají s tím až tak velký problém.

Mc Merkurion

… trochu moc černé na můj vkus …

anonym

Pocity žádné,zřejmě fotka z nějaké výpravy po afrických zemích.

karfigol

Fotka s veselými dětmi vždy budí pozitivní emoce. Nejvíce se mi líbí, když se při focení dětí používají fotorekvizity, třeba z http://smile4u.cz Fotografii dodají pointu a vypadá pak celkově lépe.

Nuk nuk

Mc Merkurion: Kde tam vidíte černou?

Mc Merkurion

…pravda, ten šátek je do modra …

Nuk nuk

Laybor: Netuším, co mají lidé na fotografii společného s přistěhovaleckou politikou EU. On je totiž docela velký rozdíl mezi kmeny, které žijí svým způsobem života někde v buši a lidmi z městských slamů, které jsou navíc v zemích s nestabilní situací.