Zlatý

Jaké pocity a myšlenky má žena, které se před několika minutami narodilo přirozeně - vaginálně dítě ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

většinou první myšlenkou matky je jestli je dítě zdravé,její pocity jsou vyčerpanost a z části úleva

Další odpovědi:

U prvního porodu to bylo: Má všechno, jak má být? A když jsem spočítala prstíky a zjistila, že je v pořádku, tak jsem si konečně oddechla a začala vnímat tu šílenou únavu po 26 hodinovém trápení.( A za hodinu a půl jsem si to "štrádovala" z koupelny a sestřička z toho měla málem infarkt, když zjistila, že jsem se byla vysprchovat.)
U druhého: Doktor se asi zbláznil (porodní asistentka se přišla zeptat, co se mi to vlastně narodilo. Lékař do papírů napsal, že syn. No, byla to holčička. Ještě že alespoň jméno nespletl, ačkoliv tam byla jeho mužská obdoba)!
A pak? Takový porod bych přála každé mamině. Za 10 minut bolestí byla malá na světě a bez jakýchkoliv problémů.
Michale, Ty se chystáš na mateřství, nebo na otcovství?

Snad to nebude druhý Kolesa.

Zlatý

Obrovská radost, touha dítě vidět, pochovat, úleva, je-li zdravé... Je to okamžik naprosté hormonální bouře - a snad nejkrásnější chvilka v životě.

Zlatý

Myšlenkami je u otce dítěte a myslí si: počkej ty hajzle,až přijdu domů! :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.