Avatar uživatele
Sůwa

Jaké počasí máte v létě nejraději ?

Samozřejmě nemyslím o dovolené, tam je to dle momentálních podmínek, ale prostě jaké léto máte rádi.
Doplňuji:
Všem děkuji za odpovědi, ale tohle byl hlavně takový pokus. Včera totiž byla 4 x smazána naprosto nevinná otázka, zda máte raději slunce, nebo déšť ( 1× bolak a 3 x já ). Takže „mazalovi“ zřejmě vůbec nešlo o podstatu věci, ale schválně tu dělá dusno a možná mu tu už začíná být horko 🙂.
Já osobně se přidávám k barbakanovi, velké výkyvy a hlavně velká horka mne naprosto paralyzují.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Drap, david22, anonym před 4283 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Mám ráda každé počasí, které den zrovna přinese.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

teploty kolem 20° - 25°C

Doplňuji:
To je,podle mne,nejideálnější teplota a nejlepší by bylo,kdyby byla po celý rok! 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Ať je jak chce, vždy si dokáži léto užít. Nemůže být pořád hezky, nebo tak jak by jsme si přáli.A příroda asi ví nejlépe jak to řídit, i když někdy nás s tím třeba i trochu potrápí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natybubu

jiná odpověď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

co nejchladnější

Doplňuji:
A nebo alespoň deštivo a kdybych nemusel chodit do prace tak at si je přes den klidně i 50°C

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

teploty kolem 20° - 25°C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

teploty kolem 20° - 25°C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

teploty kolem 20° - 25°C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

tropická vedra a hodně slunce

narodila jsem se v létě a bez slunce a tepla nemůžu existovat :) i když 28°C mi přijde akorát… nemusí to být zrovna tropické vedro :)

PS: ukazuje se to jenom mě nebo je opravdu u odpovědi „bez velkých výkyvů“ hodnota –1% ?? :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Idealni pro me – ve dne slunicko a idealni pro moji zahradu ( vlastne i pro me ) je v noci dest. -iv-

před 4284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek