Sůwa

Jaké počasí máte v létě nejraději ?

Samozřejmě nemyslím o dovolené, tam je to dle momentálních podmínek, ale prostě jaké léto máte rádi.
Doplňuji:
Všem děkuji za odpovědi, ale tohle byl hlavně takový pokus. Včera totiž byla 4 x smazána naprosto nevinná otázka, zda máte raději slunce, nebo déšť ( 1× bolak a 3 x já ). Takže „mazalovi“ zřejmě vůbec nešlo o podstatu věci, ale schválně tu dělá dusno a možná mu tu už začíná být horko 🙂.
Já osobně se přidávám k barbakanovi, velké výkyvy a hlavně velká horka mne naprosto paralyzují.

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Mám ráda každé počasí, které den zrovna přinese.

Další odpovědi
anonym

teploty kolem 20° - 25°C

Doplňuji:
To je,podle mne,nejideálnější teplota a nejlepší by bylo,kdyby byla po celý rok! 😁

Drap

jiná odpověď

Ať je jak chce, vždy si dokáži léto užít. Nemůže být pořád hezky, nebo tak jak by jsme si přáli.A příroda asi ví nejlépe jak to řídit, i když někdy nás s tím třeba i trochu potrápí.

natybubu

jiná odpověď

Lukasy

co nejchladnější

Doplňuji:
A nebo alespoň deštivo a kdybych nemusel chodit do prace tak at si je přes den klidně i 50°C

Nikkol

teploty kolem 20° - 25°C

Anka1597

teploty kolem 20° - 25°C

david22

teploty kolem 20° - 25°C

Ella

tropická vedra a hodně slunce

narodila jsem se v létě a bez slunce a tepla nemůžu existovat :) i když 28°C mi přijde akorát… nemusí to být zrovna tropické vedro :)

PS: ukazuje se to jenom mě nebo je opravdu u odpovědi „bez velkých výkyvů“ hodnota –1% ?? :D

anonym

Idealni pro me – ve dne slunicko a idealni pro moji zahradu ( vlastne i pro me ) je v noci dest. -iv-