weronika

jaké plemeno vznikde když se skříží čistokrevnej velšcob a arab?

vím že to začíá na velškob… ale nevím jak dál..
Doplňuji:
ale ano vznikne…už jsem si vzpomněla.. velšpabret
jedná se o křížence velš-cob A a Arab

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,welschcobů je několik rozdílných plemen zrovna tak jako „arabů“.Samozřejmě z tohoto spojení i kdybys věděla přesně udaná plemena nevznikne plemeno,ale kříženec první generace…:D

Další odpovědi
Illines

Nic zajimaveho,od kazdeho neco,ale cert nespi a treba to bude vyjimecny kun po svych predcich. I bastardik muze byt vyjimecny.Ale neni to predpokladem.

samicek333

Kříženec velšcoba a araba. Kříženci většinou nemají názvy plemen. To si spíš někdo vymyslel, protože, jestli má „plemeno“ křížence název, pravděpodobně nevzniklo domácím křížením, ale křížením odborníky.

anonym

Tedy něco jako u psů kokrpudl,labra­pudl,ši-pu,pompoo,mal­tdoodle a mnoho dalších „plemen“ vzniklých prostým křížením prochovaných ustálených plemen? Toto je velká móda např.v USA,ale v podstatě nesmyslná.Každé plemeno bylo po staletí šlechtěno a vyšlechtěno pro nějaký účel a uznaných plemen ať už koní psů a jiných domácích zvířat ja široká řada,takže si každý může vybrat co mu vyhovuje.Jedná se prověřené chovy jak po povahové tak i užitné stránce a z kříženců nikdy nevíte co vznikne.