iwrana

Jaké plemeno psa máte nejraději a proč?

Doplňuji:
Můj pes nej je pražský krysařík.Je to malý pejsek s velkým srdcem.Velice chytrý,snadno se vše naučí.Péče o srst skoro žádná,moc toho nesežere,všude s námi může.Snad jediná věc která mi vadí,že rád štěká.

Nejlepší odpověď
anonym

Má snoubenka má labradorku, takže mně už nezbývá než sdílet její vkus a modlit se, aby se mi dostalo alespoň takové péče, jako psímu mazlíčkovi. Naštěstí je to slečna, tak naše vzájemné vztahy jsou tudíž hladší než s přísnou paničkou.

Další odpovědi
Drap

Americko kanadský bílý ovčák, dnes již vlastně švýcarský bílý ovčák. Je to velice pěkný pes, a plemeno které mi zcela vyhovuje.

arygnoc

vořecha.

mám ho doma, takovej kříženec snad sedmi jezvečiků, je malej, moudrej, věrnej a rošťák.

hanulka11

Naši Sáru, protože je chytrá, hodná , zvědavá, inteligentní a prostě naše dáma rošťanda- a jak vidíte s ní se člověk nenudí – po koupání se opaluje , užívá si víkend na chatě jak se patří

http://img.na­dapenny.com/t20/112­43/nadap233245850­020237.jpg

Emilly

Já zase jezevčíky…ty s těma delšíma nožičkama. Máme doma dva. Oba nikdo nechtěl tak jsme si je vzali a nějak se do nich zamilovali 🙂

hanny 2

jorkšírka,protože ho mám,je to moje sluníčko!

gnosis

Landseer

http://www.gre­atdogsite.com/ad­min/uploaded_fi­les/1198058028lan­dseer.jpg

obri, chytry, hunaty pes s hravou, kouzelnou osobnosti

a taky westhigland terier

http://www.pet­planet.co.uk/pet­planet/images/bre­eds/westie91.jpg

podobne: hrava, zajimava osobnost