michalds

Jaké plemeno psa je nejsilnější?

Kdyby se konal turnaj ve psích zápasech, jaká rasa by vyhrávala?

Nejlepší odpověď
marci1

Ve videu údajně 10 nejsilnějších plemen psů na světě: 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?time_conti­nue=30&v=b0nG0­kuwcSg

Možná: Kangalský pastevecký pes je nejsilnější hafan světa. Dospělí jedinci této rasy dorůstají do výšky více než 90 centimetrů a váží až 130 kilogramů. Tihle silní a těžcí psi s hustou srstí byli dříve využíváni především při lovu medvědů a divokých prasat. U nás je jich registrovaných zatím pouze pět, ale třeba v USA je tato rasa poměrně rozšířená. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/vi­dea-odjinud-srandicky/144691/nej­silnejsi-pes-sveta-utahne-traktor.html

Další odpovědi
zjentek

Maxipes Fík!!!!!

Takto bych raději vůbec neměřil. To není průkazný metr. Příroda je v tomto dost nevyzpytatelná, vůbec bych neměřil sílu rasy dle určitýho zápasu za určitých podmínek a v určitým čase a prostředí, protože za úplně jiných podmínek by jinak zakousnutej čokl mohl svýho „pokořitele“ hodně škaredě překvapit a nakonec taky zabít.

A jinak- nejsilnější v čem? V tahu? V čelistech? Ve výdrži? Na páku? ;)

ivzez

Nejsilnější plemeno psa je nejsilnější plemeno.
Kdyby Vás zajímalo, které, dalo by se odpovědět i jinak.

aliendrone

To je přeci jasné, TOHLE:
http://www.po­bavime.cz/wp-content/uploads/pes-terminator.jpg

;) :D :D :D :D :D :D :D

zjentek

Marci, já nevim, ten KANGALSKÝ pastevecký, to je nějakej maskot Blesku? Maj na něj autorský práva nebo tak? ;)