HDMI

Jaké PC hry máte nejraději?

Doplňuji:
Já sám mám nejraději GTA:San Andreas.

Nejlepší odpověď
RomanP

Nejraději mám hru Windows, ta má hodně levelů a již ji hraji 12 roků

Další odpovědi
MacChill

Ty originální

P.T.

Ty konzolové.

Xbox360 → Halo série → srdcovka Halo 3.

gnosis

vesmirne strategie, nejlepe ty co jsou na kola, nebo jdou stopnout, a zadavat prikazy v pauze:) nemam rad stresy. jinak v soucasne dobe se nemuzu odtrhnout od Spore – gal. adventures.

quentos

počítačovou verzi scrabblu – ale na tu stolní stejně nedám dopustit ;{)>

anonym

sice mám dobrý počítač, ale potrpím si na takové hry, které i když se kompl sekne, tak se nic nestane, jen třeba ztratíte pár korun a né, že můžete hrát od znova, takže zároveň mám rád takové hry, které se dají stopnout a uložit.
např. traktor zetor simulátor 2009, 2011, a další podobné nové simulátory ;D

Deter

Mám tři dlouhodobé favority různých žánrů, na které, přestože jsou většinou staršího data, nedám dopustit.

  • Civilization III
  • Unreal Tournament (především první díl z '99)
  • Fallout (2, 3, New Vegas)

honza19hk

Counter-Strike-po síti

Kric.ouwner

Nejnovější , typu ABP , Crysis 2 , Portal 2 , největší vypalovačky když je na to čas tak prostě idu hned zkusit a užívat si tu nádheru 24 palcové obrazovky a repráků že by rozduněla i ty zabedněnce ve vládě ( pučovat jim to nebudu ) :))) , ono když si vzpomenu když na základce byl hitem Wolf 3D tak si hned člověk řekne že jsme jako lidstvo došly celkem daleko i když je to jen nějákých 15 Let , a pak se člověk probudí a musí znova do práce a na podobný myšlenky má zase třeba týden né li dva :DDD…

Terryle

Adventury, tycoony (budovatelský, kde něco stavíte) a simulátory. Poslendí dobou ulítávám na simulátoru řízení letovýho provozu :) vždycky si jdu na čtvrt hodiny zadispečerovat od učení, tím si pěkně vyčistím hlavu, pak se mi pár letadel posráží a jdu se zase radši učit.

arygnoc

nekonečné.

třeba baldurs Gates, hraju to už 4 roky a ne a ne a ne skončit.

s on-line? Dlooooouho jsem hrál traviana, konečně jsem se té závislosti zbavil, nehraju nic on-line (ne, ani fameramu a nic podobného, ani na facebooku, přishám, nic!).

momentálně (a doufám, že mi to vydrží) žádnou.