Pokročilý

Jaké parametry musím uvést do kolonky příchozí a odchozí pošty v elektr. poště "incredimail" ?

...když můj email mám zavedený na email.cz. Zkoušela jsem všechny rady z minule, ale stále mě přichází zpráva o chybě. děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak že ještě jednou. Odchozí server bude vždy SMTP. Adresu odchozího serveru je lépe zjistit u poskytovatele připojení k internetu, než u poskytovatele e-mailové schránky, zejména, pokud nejsou totožní (např. připojení u T-Mobile má server odchozí pošty smtp.t-email.cz, ale smtp.centrum.cz by mělo fungovat stejně dobře). Některé SMTP servery vyžadují přihlašovací jméno a heslo, ale nebývá to obvyklé. Tyto informace lze získat v informačním e-mailu, který jste dostala při zřízení připojení, nebo v příručce poskytovatele internetu, případně na jeho webových stránkách. Když se nedaří i přesto, že zadané údaje jsou v pořádku a už jste je několikrát překontrolovala, pak je dobré zkontrolovat, zda odeslání pošty nebrání nějaký rezidentní program - firewall, antivirus, antispyware - ten monitoruje komunikaci s internetem a cokoli nepovoleného bez milosti zadrží.

Je možné, že jste nevědomky zakázala připojení

podívejte se zde:

Zdroj: http://www.pripojtese.cz/art_d oc-3D923A8C74670622C12571F8004 34EF4.html

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

rynek878

omlouvám se nečetl jsem diskusi,až teď.

Stříbrný

Bumbes

jaký je název domény 2. řádu vašeho providera? (seznam.cz, volny.cz,...)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.