haniya

Jaké parametry musím uvést do kolonky příchozí a odchozí pošty v elektr. poště „incredimail“ ?

…když můj email mám zavedený na email.cz. Zkoušela jsem všechny rady z minule, ale stále mě přichází zpráva o chybě. děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Tak že ještě jednou. Odchozí server bude vždy SMTP. Adresu odchozího serveru je lépe zjistit u poskytovatele připojení k internetu, než u poskytovatele e-mailové schránky, zejména, pokud nejsou totožní (např. připojení u T-Mobile má server odchozí pošty smtp.t-email.cz, ale smtp.centrum.cz by mělo fungovat stejně dobře). Některé SMTP servery vyžadují přihlašovací jméno a heslo, ale nebývá to obvyklé. Tyto informace lze získat v informačním e-mailu, který jste dostala při zřízení připojení, nebo v příručce poskytovatele internetu, případně na jeho webových stránkách. Když se nedaří i přesto, že zadané údaje jsou v pořádku a už jste je několikrát překontrolovala, pak je dobré zkontrolovat, zda odeslání pošty nebrání nějaký rezidentní program – firewall, antivirus, antispyware – ten monitoruje komunikaci s internetem a cokoli nepovoleného bez milosti zadrží.

Je možné, že jste nevědomky zakázala připojení

podívejte se zde:

Zdroj: http://www.pri­pojtese.cz/ar­t_doc-3D923A8C74670­622C12571F800434EF4­.html

rynek878

omlouvám se nečetl jsem diskusi,až teď.

Bumbes

http://www.pri­pojtese.cz/ar­t_doc-3D923A8C74670­622C12571F800434EF4­.html

Bumbes

jaký je název domény 2. řádu vašeho providera? (seznam.cz, volny.cz,…)