bolak

Jaké otázky projíždíte?

Nejlepší odpověď
alenad

Jen ty co mě zajímají

Doplňuji:
Odpovím , pokud mám zkušenost , nebo vím odpověd . Na odborné otázky z okruhu na počítače a internet , nechávám odborníkům .
A otázky typu proč jí lidé šušně z nosu – tak ty taky ráda přenechám odborníkům .

Další odpovědi
anonym

Komplet všechny

Doplňuji:
Nečiním v otázkách žádné rozdíly a přečtu si je všechny.

manon

Jen ty co mě zajímají

Doplňuji:
Důvod zájmu – téma, ten kdo jí klade, když má hvězdy za zajímavost a někdy i jen tak náhodně narazím na zajímavou věc, co tak původně na první pohled nevypadala :) Taky ty, co jsou nesrozumitelné na první pohled :) (zvědavost)

meTTax

Jen ty co mě zajímají

Dobrý den,

odpovídám hlavně na otázky z rubriky právo, většinou ale stihnu dojít už pozdě a je již několikanásobně zodpovězena, pak už zbytečně neodpovídám.
Občas se ale podívám i na jiné otázky, když je čas.

Zůstávám s pozdravem.

quentos

Jen ty co mě zajímají

občas zabrousím i do nezodpovězenejch

aramah

Jen ty co jsou aktuálně na hlavní stránce

Je to zdlouhavé koukat i o stránku vzad.
Mám radost když na hlavní stránce jsou uživatelé které mám ráda,to pak se i zdržím :))Poslední dobou tu je spousta novejch uživatelů tak jdu dělat něco užitečnějšího :)

Poklička

Jen ty co mě zajímají

pizlicka

Jen ty co mě zajímají

vynechavam elektroniku a automobily a dopravu.

honza19hk

Jen ty co mě zajímají

Doplňuji:
když jdu večer spát pamatuji si u které otázky jsem ten den skončil ,další den ji najdu a pokračuji směrem k těm nejnovějším.

50centes

Jen ty co mě zajímají

david22

Jen ty co jsou aktuálně na hlavní stránce

Doplňuji:
Odvíjí se to od toho kdy a jak dlouho jsem připojen na internet.

emm.kate

Jen ty co jsou aktuálně na hlavní stránce

suaeda

Jen ty co mě zajímají

Andreaa

Jen ty co mě zajímají

GM

Jen ty co mě zajímají

Nykki

Jen ty co mě zajímají