ptáč

Jaké otázky byste uvítali?

Nejlepší odpověď
marci1

Jasné, slušné, pochopitelné, neopakující se stále dokola a hlavně bez schválně napsaných pravopisných chyb. 🙂

Další odpovědi
setapouch

Stále čekám na Otázku s velkým O. Ale odpovědět ti nedokážu – kdybych tu otázku znal, položil bych ji sám.

Ovšem mám tip na otázky, které bych odeslal na MŠMT, aby věděli, jaká elita národa nám vyrůstá.

ivzez

Srozumitelné, zajímavé a vtipné.
(Slušnost předpokládám.)

Kelt

Bylo by toho víc například.
Co bych měl udělat, abych se cítil štastnější, spokojenější?
Co dělat, abych se přinutil k nějaké akci? Jak něco udělat lépe? Jak dosáhnout lepších výsledků?

zjentek

na který znám odpověď ..ostatní mě urážej