Pup12345

Jaké otazky bude pokládat pracovník při posuzování zvýšení příspěveku na péči

Moje maminka přijela z nemocnice a bude potřeba již asi trvale ve dne i v noci o ni pečovat. Jake otázky jí bude pokládat sociální pracovník při posuzování o příspěvek na péči třetího stupně. Před pobytem v nemocnici maminka pobírala příspěvek druhého stupně (ještě mohla sama jezdit na vozíku).

Nejlepší odpověď
Drap

Hlavně na to jak moc je mobilní. co všechno si udělá sama a na zdravotní stav

Další odpovědi
anonym

Mam znameho , 82 let. Uz skoro jen lezel , mel plenky , dcera ho krmila … kdyz mela prijet pracovnice , dedecek udajne rekl , ze nebude lezet , kdyz prijede dama … znama ho oblozila polstari… pani se ho pak ptala , jestli ma pleny , jak chodi na zachod , jestli si muze sam vzit z lednice chleba , ohrat jidlo , prevleknout se z pyzama .. , jak vstava z postele , z lehu , ze sedu .. nechtela to ukazat ! Dedecek , protoze se stydel , a nechtel ukazat , jak na tom doopravdy je , tak dostal ten nizzsi stupen.
Nevim ale , jake to bylo cislo. -iv-

tom004

Myslím si,že v tom chaosu,který teď vládne,nejen v oblasti sociálního práva,je to úplně jedno.Nakonec stejně rozhodne někdo,kdo neví která „bije“,ale má to správné razítko a moc.Stačí sledovat média,a nemúžeš dojít k jinému závěru.Smutné,ale tvrdě reálné. ☹