simsalabim

Jaké onlineovky hrajete a jaké byste doporučili?

Doplňuji:
arygnoc: Travian a Farmeramu taky hraju :)

Odpovědi
Berušinka

Tak já online hry nehraji, ale jednou jsem se nějak nudila a narazila na tuhle http://www.her­na.biz/hry-online/relaxac­ni/1342-kaleidoscope-reef/
Příjemně jsem u toho zrelaxovala =).
Škoda, že to má tak málo kol – za chvilku to máš zahraný.

arygnoc

jejda, to je otázka, na kterou je odpověď tak o rozsahu telefonního seznamu Prahy.
Hodně jednoduše:
jestli chcete hrát jen teď, dejte do googlu hry on-line a nějakou flashovku.
jestli dlouhodobě (i několik měsiců!), záleži jaký žánr.
Já osobně hrál traviana (výborná strategie, hra trvá i 3/4 roku), teď 2× denně se podívam na farmeramu (no prostě na zahrádku).

dobrá tahová strategie je např. Červedý drak (red dragon), chce to tak hodinku denně, hra trvá půl roku a víc.

a oddechovek na 20 min je na netu hromada.