Bronzový

Jaké odpovědi vás nejvíce iritují?

Ptám se, protože si lámu hlavu proč si nepamatuji že bych se své matky na něco ptala, ale všechny tyto odpovědi jsem od ní často slyšela. Iritují mě velmi a protože nejsem zvyklá formulovat otázky, vidím v tom i dobře a hluboko zakopaného psa.
Doplňuji:
nenašla jsem kategorii anketa a tak mi možnosti spolkl systém

a) Proč? Pro slepičí kvoč.
b) Na blbou otázku blbá odpověď.
c) Na to si odpověz sama.
d) To mě nezajímá.
e) uč se a budeš to vědět.
f) jiné

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znáš tu Werichovu hlášku: Já se ptal dobře. Ale blbýho...
Tak asi tak.

Další odpovědi:

Zlatý

Co ti je?Nic.

Tohle je otázka a odpověď,která mě dráždí tím víc,když vidím,že někde nějaký problém je,ale nechce se řešit.

Zlatý

No, ono pokud se zamyslíš, většina těch odpovědí (tvých příkladů) má v jistých případech své opodstatnění.
Doplňuji:
Promiň, ale já jsem ti to nechtěl nijak "nandat", jen jsem nad tím věkem přemýšlel už dříve a proto moje odpověď.
Samozřejmě, dříve mne to také vytáčelo! :-D

Bronzový

premyslej,mozna na to prijdes.v partnerstvi tohle bytostně nesnasim.nejsem male děcko,ktere posles do kouta premyslet.-VLASTNE O TOM,CO SE HONI TOMU DRUHEMU V HLAVE.stupidita na entou.kazdy jsme prece jini,a jinak citime,premyslime.me to zni jako-blbečku dojdi si na to sam,jak to myslim.

Pokročilý

Me nejvic irituji z tve nabidky B) a E)

Zlatý

Abych se přiznal,tak mě nejvíc vadí slovo "irituje" ;-)

Hloupé odpovědi - vždy je to ztráta času. Nicméně, s otázkami se nesmí utuchat. Mlčící hloupý se, jak známo, nepozná. To tvrdil už moudrý pan Horníček.

Diskuze k otázce

Bronzový

IK

www pěkně jsi mi to nandal. Je dobré vědět že i když si hlavu lámu zapomněla jsem se zamyslet. Jasně že občas to své opodstatnění má, ale možná i v těch případech je to jen pochopitelný nedostatek času a nepochopitelný nedostatek zájmu.

Bronzový

IK

Vlastně jsem ještě jednu odpověď zapomněla:
"Mícháš jablka s hruškami."
To je úžasná hláška jak naznačit že si svůj názor může strčit do zadnice. Co tu vlastně dělám se svou obhajobou lenochů a budoucích příživníků.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.