Pauline

Jaké oční linky používáte?

Dáváte přednost klasickým tužkám na oči, tekutým/gelovým linkám nebo linkám ve fixu?

Odpovědi
NelieM

Miluju linky! Vyzkoušela jsem jak tekuté, gelové i ve fixu a tekuté mám nejradši.. Mám velké oči a všichni mi říkají, že stíny mi nesluší, že je zvýrazním nejvíc linkou. Můžu doporučit linky od Miss sporty Studio Lash eyeliner a od Urban Decay Eye liner, ale ty jsou celkem drahé, stojí kolem 450kč, ale jsou perfektní. 🙂

bambulka135

Rozhodně jsou nejlepší linky ve fixu – teda alespoň podle mně. Myslím si že právě s nimi lze nejlíp a nejpohodlněji vytvořit oční linku. Nejlepší jsou od firmy l'oreal :))

marketa54321

fix s tenkým hrotem nebo černé stíny nanášené plochým štětečkem

Emefej

Nepoužívám žádné.

Lamalam

Klasickou tužku.

tutu2000

linkám ve fixu

A&N

Nejradši používám gelové…tužky na oči udělají málokdy precizní krásnou linku, s tekutými se mi špatně pracuje a ty ve fixu moc rychle vysychají....­.Absolutně miluju gelové linky od UMA cosmetics- jsou hodně levné (asi 70,–), krásně černé, mají skvělou konzistenci, a jsou k sehnání v drogeriích TETA (v těch s tím novým dessignem) :).....vřele doporučuju :)