Georgo2010

Jaké oblečení nosíte nejraději?

Nejlepší odpověď
fcoop

Pyžamo.

Další odpovědi
anonym

Nerad nosím těsné kalhoty. Viz Bolek ve svém filmu,když si byl kupovat oblek! ☹
Mám rád volnější kalhoty,mikiny,sve­try,ale nejraději tepláky,teplé ponožky a jsem spokojený!

barnajka

Jsem spíš na sportovnější, pohodlnou módu – džíny, tričko, mikina s kapucí – to všechno ve výrazných křiklavých barvách. Jsem schopná zkombinovat zdánlivě nezkombinovatelný, na zvídavý (pohoršený) pohledy lidí nehledím.
Když chci být lehce za dámu, vezmu si nějaký vršek s holýma ramenama – buď jen tak, nebo přes to přehodím bolerko. Tady ale moje ženskost končí – na šaty ani sukně mě neužije, nemám na to postavu :)

led

Možno vás prekvapím, ale z textilu.
To viete, muži už nám nechcú loviť zver na oblečenie, vraj pravek už skončil ☹

dědapetr

Jakékoliv pohodlné,aby netahalo,neškrtilo a nekousalo a když to jde tak žádné.

Ponytail

Poslední dobou tíhnu spíše k elegantnějšímu oblečení, tzv. smart casual. Řekla bych, že mi to sluší více než ten klasický sportovní styl, který tu nosí skoro každý, tj. džíny, tričko, botasky. Registruji i pozitivní ohlasy v mém okolí.

venkovan

Pokud možno čisté a neděravé.

jendahun

Možná jsme vadný,ale nejlíp se cítím v montérkách.Můžu si sednout kde chci a do čeho chci,nemusím hledět na fleky a díry.