abecedazveda

Jaké oblečení na svatbu?

Zdravím, náš 12 letý syn půjde na svatbu sestřenice, a my vůbec nevíme, co mu dát na sebe. Co jste nahodili na vaše puberťáky vy, aby se necítili jako jelimáni, ale aby i vypadali dobře?
Doplňuji:
Zatím taky myslíme, že ten oblek, ale něco konkrétnějšího, co k tomu? (vč. barev apod.?)

Nejlepší odpověď
Quimby

Oblek, pokud nechce tak by mohla košile a nějaké tmavé kalhoty stačit. Jo ještě nějaké normální boty, když už by musely být kecky, tak nějaký tmavý nenápadný.
Doplňuji:
Podle mě oblek bohatě stačí. Všichni se budou stejně točit kolem nevěsty a tak, takže tam stejně nikdo nebude řešit jak vypadá.

Další odpovědi
NikkiHeat

Oblek…v tom věku jsem měl na svatbu oblek.

abecedazveda

Oblek… mám strach, že se mu to nebude zdát :(