kyselina 5

Jaké oblečení na letní Shakespearovské slavnosti?

S kámoškou jdeme na Veselé paničky windsorské, které jsou v areálu HAMU. Strýc byl před rokem taky na LSS a říkal, že všichni chodili normálně v džínách a bundách protože měli strašnou zimu – jenže oni byli na Hradě – venku.

Jedeme do Prahy přes 100km a nechceme s sebou tahat kufr s šatníkem.
DÍK

Odpovědi
anonym

Jde o představení pod širým nebem (jak se dneska říká – open-air 😉 ) – takže je povoleno v podstatě vše ´přiměřené´ počasí a denní době – džíny, mikina, bunda, sportovní boty – jsou naprosto v pořádku.
Na druhou stranu – nevyženou tě ani ve večerní róbě a lodičkách na šteklu – ale budeš tam působit spíše ´exoticky´.
😉

ChineLin

Jakkoliv je to venku, džíny bych do divadla prostě nevzala. Nepřiliš barevně výrazné šaty, silonky a lodičky mi přijdou úplně v pohodě. Na běhání po městě můžeš do tašky zabalit nějaké nižší a přes nohy natáhnou legíny.