Jaké obchody a služby, či organizace jsou přístupné/otevřené i o víkendu? (nepočítám supermarkety a nevěstince)

Doplňuji:
Ptam se kvuli tomu, ze obcas o vikendu nevim co bych mohl podniknout, kam zajit nebo ceho vyuzit po ceste nekam atp. Protoze je hodne mist zavrenych, tak kdyz by byl nejaky takovy vycuc z mist ktera jsou pristupna i o vikendech, tak to pomuze treba i ostatnim lidem, kteri si na ne treba ani nevzpomenout, ci o nekterych ani nevi. Piste cokoliv tu zatim nezaznelo. Predem diky. :)

Nejlepší odpověď
www

Benzinky, soukromníci (večerky), ZOO, hrady a zámky, letiště (nádraží, přístavy), koupaliště a spousta dalších. Navíc všude jinak.
Co chceš vlastně vědět, proč se ptáš ?
Doplňuji:
Zaznělo tu v tomto skoro už vše, proto jen shrnutí:
Otevřena jsou o sobotách a nedělích veškerá kulturní, zábavná a sportovní zařízení pro danou roční dobu.

Další odpovědi
anonym

V podstatě veškeré kulturní – hrady, zámky, muzea, zoologické a botanické zahrady…
😉
Doplňuji:
„Cestou někam“ bych zašel do http://www.tropical-islands.de/en/at­tractions/tro­pical-world/
;-D
Takových míst jsou v Česku (a přilehlém okolí) desítky tisíc – vážně chceš seznam???

Mc Merkurion

a tohle by ti nestačilo? Máš tam vše,co chceš…
http://www.ku­dyznudy.cz/

led

"Jaké obchody a služby, či organizace jsou přístupné/otevřené i o víkendu? (nepočítám supermarkety a nevěstince)
Každý tu ponúka to príjemné, skusim poukázať aj na tie menej príjemné služby, či organizácie, s nepretržitou pracovnou dobou: zdravotníctvo – pohotovosť, nemocnice, lekárne, polícia – pomáhať a chrániť, záchranári – hasiči a na neposlednom mieste aj armáda.

anonym

Jooo :) klidne seznam muzete kdokoliv vytvaret a posilat klidne i sem do diskuze k otazce pokud jste jiz odpovedeli. Alepson pak treba nebude tolik lidi sedet o vikendu doma, kdyz uvidi co je vse k mani. :)) Zatim je to supr co posilate! jen tak dal.