matesss14

JAKÉ NOVĚJŠÍ HRY ROZJEDU BEZ PROBLÉMU NA TÉTO SESTAVĚ!

Acer aspire 6920
windows 7 32bit
intel core 2 duo 2ghz
nvidi geforce 9500m gs

dekuji za odpovedi

Odpovědi
Patmat

Podívejte se na tuto stránku http://www.no­tebookcheck.net/NVI­DIA-GeForce-9500M-GS.8167.0.html a zhruba v horní polovině stránky máte testy několika her (Game Benchmarks) v nejnižším (low), nižším (med) a vysokém rozlišení (high). Tyto údaje se vztahují pouze na grafickou kartu a tak výsledky mohou být o něco vyšší/nižší.

Jsemtady

Pokud planujes nakup, tak jdi rozhodne do neceho s I3 processorem. Velkej rozdil ve vykonu.