cippi

Jaké nosní kapky byste mi doporučili, které jsou šetrné a nepodráždí nosní sliznici?

Zatím používám Olynth, který sice funguje, ale asi není nejvhodnější…

Nejlepší odpověď
petra15

Zadny Olynth !!! Muze byt nebezpecny-das-li vice. A pak budes mit nos plny jeste mesic–nadurene sliznice.
Kup si inhalator. Das do nej 250ml vlazne vody a malou lzicku prirodni soli, napr. morske. Bude to ale vsechno v navodu. (das-li ale vice, nebo mene soli-tak bude zase problem…, ma to byt „izotonicky roztok“=0,9%soli).

Další odpovědi
beer

Doporučuji zeptat se přímo v lékárně, jsou to odborníci a navíc se zkušenostmi mnoha zákazníků.

Emefej

Nepoužívám žádné chemické, ale osvědčil se mi přírodní nosní sprej Quixx.

pusinka50

Podle mě je Olynth nejlepší a vzhledem k tomu, že ho člověk použije jen minimálně v roce a maximálně 5 dnů za sebou, neřeším to

Lamalam

Žádné kapky, ale sprej s mořskou vodou.