Michal Kole

Jaké nezákonné nebo spíše nemorální a neetické praktiky si zaměstnavatelé na zaměstnance nejčastěji dovolují ?

Odpovědi
Robert_PM

Zpravidla po nich chtějí pracovat. Ale Ty pracovat nechceš, protože jsi jen lehce nemocný příživník, schovaný za invalidním důchodem. Schopný práce, samozřejmě.

Lakeysha

upsychologická šikana, věděla bych o jednom dobrým příkladu, ale jak píše kolega Robert_PM, nevim, proč řešíš práci ty, kterej se z odporu k práci tak vehementně schováváš za nedostatečnou flexibilitu zaměstnavatelů(proč by se ti zaměstnavatel měl přizpůsobovat, když má sto jinejch zájemců schopnejch splnit jeho podmínky bez zbytečnejch keců?)