VIKTORIÁ

Jaké NEOBVYKLE jméno at uz ceske nebo ne se vám líbí?

Prosím o jakekoliv NEOBVYKLE jméno pro holku i kluka. Spis cizí. Moc děkuju:)

Nejlepší odpověď
www

Neobvyklá jména se mně nelíbí jak pro kluka tak holku.
Rodiče to bez přemýšlení považují za módu a dítě tím může z mnoha důvodů později nesmírně trpět.
Příklad: Minecraft Omacka 😉

Další odpovědi
Braník

VIKTORIA

zjentek

itatek je hezký .)
Doplňuji:
..nebo bundalperta, když holčička..

Drap

Nevím, co je neobvyklé jmén?. Každé jméno je pěkné, když se pěkně říká a když si na něj zvykneme.

Deli

Máme doma tříletou Gitušku. Já vím, po tom, co se jistý seriál Gitami hemžil, není to už zas tak neobvyklé jméno. Ale v době narození byla 279. Gita v ČR. 🙂

jirkajirka

Izidor Ajša