Avatar uživatele
Agneta

Jaké největší nehoráznosti vám vadí na křesťanských církvích?

Teď né čeho se dopustili, to by nám vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, ale jen co mají v jejich psaných kodexech.
Mně nejvíce vadí katolický „systém panny Marie“. To je něco tak super-antifeminního…o­pravdu největší hřích a urážka Stvořitele č.1!(z jejich pohledu:„Ježíšova matka přece nemohla mít soulož jako nějaká kur/va“)
Tohle se určitě v Bibli ani nevyskytuje, ale ta je jinak taky plná hříchů proti Stvořiteli, v tom smyslu – jako u muslimů, kteří si myslí, že Bůh stvořil člověka nedokonale, a že ho musí k dokonalosti vylepšit(obřízka).
Takže tady se musím Ježíše zastat – Bible byla sepisována 200 až 300 let poněm.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, klumprt, carpediem, gecco před 3451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
carpediem

Vadí mi, že když některý z těch pambičkářu zneužije dítě, tak to tutlají:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Samozřejmě, že když si z něčeho něco vyberu a přidám k tomu, co jsem slyšel, vytvořím si vše, podle svých představ. Přečti si pořádně Bibli a prober si dané věci s člověkem, který má teologické vzdělání. Jinak bys toto asi nemohla napsat. Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Je třeba hodnotit lidi podle výsledků a ne pod jakou rouškou se schovávají. Netvrdím, že všichni církevní hodnostáři jsou svatí, stejně jako všichni fašističní vojáci byli zabijáci.
Kdo hledá. najde. Obvykle to, co chceme najít, najdeme. Přiznám se, že jsem měl o tobě jinou představu. To ani nemůžeš myslet vážně. Na tebe patří mají oči a nevidí, mají uši a neslyší. a Bože odpusť jim, oni nevědí co činí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsem ateista,tak,že panna ať si rodí jak chce,
mě vadí ,že chlastají za moje peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

za najväčšiu nehoráznosť na cirkvi (akejkoľvek) považujem vôbec jej existenciu.

považujem to totiž za obohacovanie sa na úkor veriaceho/veri­acich.

cirkev totiž s veriacimi často nemá spoločného ani toho boha.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Že strkají nos do nejintimějších oblastí lidského života. A to ještě kolikrát s až úchylným zájmem. Jaký je třeba skutečný význam zpovědi? Není zpověd poskytována za tím účelem, aby farář věděl na svoje ovečky doslova všecko a mohl jimi manipulovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ta hanebnost, s jakou je z chudých kapes podle vytahováno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Lži, pokrytectví, oblbování, zpátečnictví, přetvářka, nenažranost, pedofilie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miláSimča

Co by mi mnělo vadit? _

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
love formy

celá moje rodina jsou křestani já sem byla týden před sv. přímáním odvrhla jsem to a zřekla jsem se náboženství jelikož se mi to nelíbilo rodiče mě drtili mezi tu dobu jsem prostřídala spoustu druhů náboženství (budhismus, spiritizmus, jogizmus atd.) a ještě dodneška skouším nové jo a ve svých 11 letech sem zístila že není jeptišky která by dobře vypadala

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Na otázku nelze odpovědět, neboť nelze obhajovat nebo vyvracet, co nikdo netvrdí (Maria nemohla mít soulož, muslimové tvrdí, že Bůh stvořil člověka nedokonale, Bible byla sepisována 200 až 300 let po Kristu .....)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Pepa25 >>> Tak „nelze odpovědět“? Aha…a víš, že zasluhuješ na zadel? Vždyť se podívej, jak všichni odpovídají, – jen Pepíček musí zase provokovat…:DDD

před 3450 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Simčo >>> gratuluji k nejhloupější odpovědi, ale tady u nás se za chvíli zlepšíš, chce to jen chtít(a né mít IQ 116 a machrovat):DDD

před 3451 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

cim jsem starsi, tim vic me drazdi manipulace , na niz je praktikovani viry zalozene .. kdyz jsem naposledy slysela mluvit kneze , tak on mluvil tak hloupe, az jsem se stydela, ze je to vubec mozne.. ! misto dojeti jsme pocitovala odpor ..

  • iv-

před 3451 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

asi tam zajdu s tebou, a až bude zase hloupě kázat, tak se hlasitě ozvu, to si tam nikdo nedovolí? já ano : DDDDD mám přece církev moc v lásce

před 3451 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek