barunka4202

Jaké nejlehčí písničky se dají hrát na kytaře kromě Dajány.

Umím zatím jen několik akorů a většina písniček co jsem vyhledávala na internetu mi připadala těžká.

Odpovědi
Lamalam

Třeba Když jsem husy pásala (a dalších asi 50 lidovek) – stačí C a G7.

Kelt

Sežeň si sborník lidových písní na kytaru a začni si hrát, od nejsnadnější. Čím více akordů se naučíš a budeš je umět snadno přehazovat, začne se ti hra líbit a budeš si přidávat další a další. Taková Dajána je tvořena akordy Cdur amol, Fdur, Gdur, respektive podobná varianta tónina, molový akord, dominanta a subdominanta. Tak můžeš hrát další písně, ale budeš muset přizpůsobit hlas, nebo se naučit další akordy.¨Nebo si kup kapodastsr (nevím, zda jsem to napsal správně) a můžeš hrát jenom z A , E, D.

loruen

Každému člověku se líbí něco jiného,já jsem se učila např.písničky Katapultu,také v prodejnách Levné knihy jsem si koupila např.akordy Nedvědů,Pavla Dobeše aj. autorů .Neberte to prosím jako reklamu na Levné knihy.Přeji Vám hodně úspěchů a cvičte ,úspěch se jistě dostaví:)