Lorelai

Jaké nealkoholické pití připravit na malou vánoční party?

Zvu jen pár kamarádek, tématické jídlo už nějaké mám, ale co k pití? Musí to být nealko a s nějakými ingrediencemi, která jsou běžně k dostání. Samozřejmě mě napadla horká čokoláda, horké jablko nebo obyčejný čaj. Nemáte někdo nějaké zajímavé nápady?

Odpovědi
kobranek

Jahodové nealkoholické šapmaňské. :) Najdete v Bille, Lidlu, Albertu, Kauflandu atd.

Doplňuji:
*Šampaňské

ahold

Nealkoholické mojito, rychlé špunty, zázvorová limonáda, ledová tříšť.

atena11

dětské šampanské

Andre5000

Myslím, že byste něco mohla najít na internetu. A co se týká toho „dětského šampaňského“, možná, že to někomu chutná, jednou jsem to ochutnal a podle mne je to chemický obarvený a oslazený hnus, já bych se styděl to někomu nabídnout a hlavně bych to nedal dětem, aby se ji třeba po tom neudělalo špatně.

Krakis

Já když řídím,tak piju Birella od Radegastu,ale dá se udělat spousta nápojů s kousky ovoce,teplých i studených-džusy,čaje, punče…