Avatar uživatele
AnaMaruska

Jaké nealko pivo, které lze běžně koupit v obchodě, chutná nejlépe?

(Resp. připomíná nejvíc klasické pivo)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště, suaeda před 3932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

u mne jedině Radegast Birell polotmavý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

kromě polotmavého Birella (kterého můžu doporučit i já) je ještě výborné pito od Bernarda – „Bernard s čistou hlavou“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Test nealko piv :http://ekonomi­ka.idnes.cz/spe­cialni-priloha.aspx?y=tes­t%2Ftest-dnes-nealkoholicke-pivo.htm
My kupujeme Birell, ale samozřejmě normální pivo je nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak na chuti se tady zcela jistě asi neshodneme. Každý máme chuť jinou.
Ještě jsem neslyšel že by se několik pivařů shodlo.
Osobně kupuji výborné nealko pivo u Lidla ( DEEP, ARGUS) za pár šupů. Moc mně chutná. Kdyby někdo pochyboval, tak upřesňuji že to je protivínský Platan, tak jako Platan a Lobkoviz v uváděném testu!!! Zapřísáhlé éčkaře upozorňuji že téměř v každém nealko pivu je přidaný sacharin nebo jiné umělé sladidlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

z testů nealko piv vyhrával Birell…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dávám přednost Nealkoholickému pivu PITO z pivovaru Samson z Budějovic. Pro „mosoj“ doplňuji, že v Lidlu se prodávají značky ARGUS což jsou piva vyráběná v pivovaru Platan Protivín.
Samozřejmě souhlasím, každý máme jiné chutě takže každému chutná něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Manžel také nedá dopustit na polotmavý Birell.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
modrokakocka

znáte někdo toto pivo? www.pivo-konrad.cz/kon­rad_vejr.html teda nealkoholické pivo? nechce se mi nějak líbit že je v tom energy příchuť, tak se radši zeptám než ho budu shánět.

před 2737 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no nevím teda které to pivko je uplně nejlepší… teda nealkoholické pivečko, tak snad tady někdo doporuči :)

před 2775 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

nejlepší pivo je vejr, http://www.pivo-konrad.cz/kon­rad_vejr.html tady ten pro ty co ho neznají :) chuťově opravdu stojí za to :)

před 2778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

nealko pivo je náhodou super, může se pít prostě pořád a je to v klídku, jen člověk musí opravdu narazit na dobrou značku nebo na chuťově dobré pivko…

před 2787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

to souhlasím, že je to tak, že se musí najít něco dobrého co vyhovuje a dá se to pít!!! ale pár se jich takových najde :) jen to chce zkoušet a hledat :D

před 2787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

to soulasím, a jaké je teda tvoje nejoblíbenější nealkoholické pivečko?

před 2780 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem si oblíbila vejra, ale toho asi určitě znáš :D kdo by ho taky neznal, když je to tak dobré nealkoholické pivko :)

před 2780 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

myslíš tady toto pivečko žejo? http://www.pivo-konrad.cz/kon­rad_vejr.html protože tohle jsem taky pila a docela mi chutnalo… já jen jestli se bavíme o tom stejném nebo ne ;)

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

toto pivo? to nealkoholické pivo má název :D ale chápu že každý tomu říká nějak jinak ;) je dobřé že? i mojí bývalé partnerce moc chutná :)

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jééé tak to jsem moc ráda že vám chutná :) aspoň nejsem jediná tady na diskuzi které chutná :)

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
osmanek

Ja jsem vyzkousela ted nedavno nealko pivo Vejr s prichuti cerveneho jablka.

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek