Katrous

Jaké národnosti je Michael Ballack a na jaké pozici je Didier Drogba?

Prosim zotpovidejte okamzite dekuji
Doplňuji:
prosim ballack neni nemec ano?
prosim nepiste ze je nemec

Nejlepší odpověď
rynek878

Michael Ballack (* 26. září 1976 v Görlitzu) je německý fotbalový reprezentant. V současnosti hraje za anglický tým Chelsea FC.

Pochází z bývalé NDR. Jeho děda pochází z ČR. Za druhé světové války byl povolán do Německa na nucené práce, kde zůstal a založil novou rodinu. Jako jeden z mála špičkových fotbalistů vystudoval vysokou školu.

Didier Drogba-útočník v Chelsea .
Didier Yves Drogba Tébily (* 11. březen 1978 Abidžan, Pobřeží slonoviny) je fotbalista z Pobřeží slonoviny (Côte d'Ivoire), hrající v současné době anglickou Premier League za klub Chelsea.

Fotbal se učil hrát ve Francii, kde od svých pěti let bydlel u strýce, který byl profesionálním fotbalistou.

Další odpovědi
panenka

Michael Ballack má národnost německou
Didier Drogba je útočník

Milá Katrous jak to že se o něm píše že Národnost má Německou?

jméno: Michael Ballack
narozen: 26.9. 1976
národnost: Německo
pozice: záložník
klub: Chelsea FC
bývalé kluby: Bayer Leverkusen, Bayern Mnichov

http://lucasso­.osoba.cz/micha­el-ballack/fakta-122.html