Ňuňátko

Jaké národnosti by jste chtěli být?

Kdyby jste si předtím než by jste se narodili měli vybrat svojí národnost, která by to byla ?

Nejlepší odpověď
MrZebra

Jsem Čech a jsem na to hrdý!

Další odpovědi
marci1

České, ale žijící třeba na Havaji ! 🙂

postcd

Čech, žijící přesně v tom městě a v tom domě, ve kterém žiji

anonym

Pořád jenom čech

anonym

Japonec nakonec.

minik:-)

Britka 🙂

Kelt

Švéd, Brit, Holanďan, Španěl – hlavně z královské rodiny.

klumprt

Zrovna asi předevčírem jsem si říkal, že by bylo dobré být Bavorákem. Jezdit v létě po Alpách na motorce (samozřejmě BMW) a moct si dovolit všude pívo a lepší hotel 🙂

quentos

chtěl „by jsem“ být Čech – patřím k těm, kteří jsou na to hrdi.

anonym

Rómskou a důvody snad uvádět nemusím!

CheryBlosom

Angličanka, líbí se mi jejich celkové vlastnosti. 🙂

redy

barbakan dobrý- 🙂