Jaké náležitosti by měla mít žádost o sveření nezl. do péče mých rodičů,kdyby se semnou něco stalo.

Odpovědi
SETH

Pokud to myslíš opravdu vážně, vyhledej právníka, který má speciallizaci na rodinné právo. Dají se vyhledat i vzory právních dokumentů na internetu, ale na to bych se nespoléhala. Právník bude vědět, co se týká tvé konkrétní situace, a podle toho žádost napíšete. Možná by ses mohla obrátit i na notáře. S takovým postupem mám nejlepší zkušenosti a mé právní záležitosti jsou bez problémů. Nedoporučuji dávat na „dobré rady“ přátel a známých.