Avatar uživatele
Mousinek

Jaké náboženství je vám nejsympatičtější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, jendahun, anonym, poa.li, Terryle před 4801 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Římsko-katolícká církev

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Ateismus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Římskokatolická církev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud by se dalo mluvit o náboženství, tak postoj indiánů ke svému prostředí, případně něco z východní Asie. Ale ve své podstatě většina náboženství je manipulace s lidmi aby byli poslušni několika mocným..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jakýkoli, který lidem necpe jednu nutnou pravdu, o které se nesmí přemýšlet. A pak mi nesedí islám – sice se říká, jak je jeho současný negativní vnímání mylný, jak to je mírumilovný náboženství… ale pokud se ono samo nehodlá postavit proti zlu, který se v jeho jménu páchá, má u mě smůlu :o/

Znám sympatický lidi mezi buddhistama, znám pár tolerantních a skvělých katolíků… ale asi nejlíp se cítím mezi evangelíkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Zdravý rozum,pak budhismus,nebo cokoliv co uctívá přírodní síly.Líbil se mi v dětství indiánský Velký duch.To bylo něco tak neurčitého a přitom obsaženo ve všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maggie.b

Asi Buddhismus. Má to hodně společnýho s mírem a klidem… A taky podporují to, že se nemají zabíjet zvířata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já jsem římsko-katolík…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek