Mousinek

Jaké náboženství je vám nejsympatičtější?

Nejlepší odpověď
anonym

Římsko-katolícká církev

Další odpovědi
hanny 2

Ateismus.

panenka

Římskokatolická církev

venkovan

Pokud by se dalo mluvit o náboženství, tak postoj indiánů ke svému prostředí, případně něco z východní Asie. Ale ve své podstatě většina náboženství je manipulace s lidmi aby byli poslušni několika mocným..

Terryle

Jakýkoli, který lidem necpe jednu nutnou pravdu, o které se nesmí přemýšlet. A pak mi nesedí islám – sice se říká, jak je jeho současný negativní vnímání mylný, jak to je mírumilovný náboženství… ale pokud se ono samo nehodlá postavit proti zlu, který se v jeho jménu páchá, má u mě smůlu :o/

Znám sympatický lidi mezi buddhistama, znám pár tolerantních a skvělých katolíků… ale asi nejlíp se cítím mezi evangelíkama.

jendahun

Zdravý rozum,pak budhismus,nebo cokoliv co uctívá přírodní síly.Líbil se mi v dětství indiánský Velký duch.To bylo něco tak neurčitého a přitom obsaženo ve všem.

Maggie.b

Asi Buddhismus. Má to hodně společnýho s mírem a klidem… A taky podporují to, že se nemají zabíjet zvířata.

oskar

Já jsem římsko-katolík…