slad08

Jaké myslíte, že bude léto?

Bude pršet, svítit slunce atd. ?

Nejlepší odpověď
anonym

rozmarné

Další odpovědi
panenka

Hlásí nám že v Červenci má pršet a svítit sluníčko tak uvidíme

terry

Jako každé jiné. Chvíli pěkně a občas se ochladí nebo bude pršet.

led

Bude svietiť slnko i mesiac
bude pekne i pršať, sem tam aj krúpy
bude teplo i chladnejšie.
budete sa kúpať a aj vodu obchádzať.
Doporučujem pripraviť si okrem plaviek aj sveter.
Ale najviac bude novinárskych kačíc 😁

baghira

Slunce bude svítit ještě řádově několik miliard let. Takže i v létě.

venkovan

V noci na ulicích, náměstích bude světlo. Na to se dá předpověď vsadit.
To ostatní je hádání a předvídání na základě modelových situací.