postcd

Jaké myšlenkové hry na kreativitu?

Které myšlenkové hry je možné si hrát pro cvičení kreativity obecně? jestli můžete uvést přesně jak to hrát. nechci používat papír a tužku, pouze myšlenkově, když nemám nic při sobě, jen mozek

Odpovědi
anonym

Zkus prostě ´snít´ – koukej okolo sebe, a přemýšlej nad zpozorovanými problémy (a jejich řešením) z netradičního hlediska – třeba z hlediska ´ufona´, který nezná lokální kulturu a společenské zvyklosti…
😉