Avatar uživatele
Janulka

Jaké může mít můj otec následky??

Našli jsme mého otce doma v bezvědomí, podle všeho do něj upadl v sobotu večer a našli jsme ho až v ne ráno. Teď leží na ARU, je napojen na ventilátor, neprobral se ještě – ovšem CT by měl mít udajně v pořádku…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, iceT, Mili @ před 4817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Přestože odpovídám téměř na vše (a dovolím si říci že tak činí i ostatní), tak zde se odpovědi nedočkáš, jelikož nejme lékaři, neznám(e) přesný zdravotní stav atd.
Jediné co mohu v tuto chvíli je držet palce, aby se ti tatínek brzy uzdravil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DV

Dobry den Janulko, protoze se snazim odpovidat na dotazy, ktere jsou blizke mym konickum, nebo memu povolani tak vám z casti odpovim. V situaci kterou popisujete by nenmelo dojit k poskozeni mozku, protoze jste otce nasli ve stavu, kdy byly zachovany vitalni funkce, cinnost obehoveho systemu a tudiz i krevni zasobeni mozku, coz vas muze uklidnit, ze vse muze byt s mozkem v poradku. Na druhou stranu ale nekolika hodinove bezvedomi nebo koma v poradku neni a je tezke a nad ramec mych vedomosti rict, co jej zpusobilo. Na vasem miste byste se vy nebo vase matka mela dozadovat objektivnich informaci ze strany lekaru. myslim ze jejich pripadne zavery typu my nevime, nejsou na miste. Nechte si vysvetlit vse lekari a i ja vam drzim pesti a verte, ze vse dopadne dobre

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

A proto já tatíkovi, který žije sám, 2× denně volám a často za ním chodím a doufám, že ho takhle proboha nenajdu!
Jenže i tohle se, bohužel, může stát…
Tvému taťkovi držím pěsti, ať se z toho dostane !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Podle mně bude rozhodující příčina proč se tak stalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví