lucipuci

Jaké mohou být slabiny společnosti WELLA?

ivzez: Zajimalo by me, jak muzes vedet, ze je to domaci ukol :D Proste me to zajima a domaci ukol to rozhodne neni… na vysce uz domaci ukoly nevedeme ;)

Nejlepší odpověď
ivzez

Lucko, úkol za tebe neuděláme, ale pokud uvedeš,
jaké slabiny může WELLA mít, zkontrolujeme ti je.

Slabiny mají samozřejmě i velké světoznámé společnosti. Některé slabiny (většinu slabin) mohou mít ošetřeny/u např. po právní stránce, ale to neznamená, že by ty slabiny přestaly existovat.

____

Reakce na doplnění otázky:

Čekala bych, že si vysokoškolačka zvládne
přečíst zdejší pravidla (a neporušovat je)
a obrat „domácí úkol“ nahradit odpovídajícím…

Další odpovědi
Agneta

Z mého hlediska kvalita, a z hlediska prolétů cena:DDD

Drap

Pokud se jedná o firmu Wella, která vyrábí vlasovou kosmetiku, tak si myslím, že své případné slabiny bude mít velmi dobře ošetřené a že ji v podstatě nic nemůže zaskočit. Jediný problém by mohl nastat, když by se celý svět rozhodl, že od zítřka nebude vlasovou kosmetiku využívat. A taková situace nehrozí.

gecco

Na výšce??
😁

Tak to by mne docela zajímalo, o jakou VŠ jde – že ti její studium dovolí takto pregnantně vyjádřit naprosto nesmyslnou otázku…
😁

Agneta

lucipuci >>> souhlas? :D

ivzez

Lucko, přečti si zdejší pravidla!!

Přestože jsem tě zde upozornila, že za nikoho úkoly neděláme,
porušila´s opa­kovaně pravidla a vložila zadávní dalšího úkolu.

Otázku ohledně možných výhod OSVČ jsem proto nahlásila,
jako důvod jsem uvedla „zadání úkolu“.

jpau

Můžu se zeptat kde v „kodexu“ je napsáno, že se nesmí odpovídat na otázky související s úkolem? Prosím konkrétní citaci.

Emefej

V kodexu jsem to nenašel, ale v dialogu pro nahlášení otázky tato možnost je: „Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).“

jpau

Děkuju za odpověď! To jsem nevěděl…

Zůstává tady tedy otázka, zda-li je dú porušením kodexu, když je zmíněn pouze v rámci dialogu pro nahlášení otázky. To uživatel jako jsem já nemůže vědět ani s tím nemůže souhlasit, protože nenahlašuje otázky…