Agneta

Jaké módní trendy bude mít spodina společnosti v budoucnu?

Už 20 let si vystačí s tetováním, piercingem a pleší…
Co příjde pak?
Už se zase něco rýsuje?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Spodina vždy kopíruje elity nebo pseudoelity. Takže teď je zřejmě na řadě vydělování se od těch, koho spodina označí za spodinu.

Další odpovědi
huxa

Spodina společnosti (neplést se spodinou-zde si ty vaše politiky klidně řaďte) jsou například bezdomovci a prostě nízká vrstva společnosti, tudíž silně pochybuji, že budou mít třeba tetování za několik tisíc.
Vždy si vystačili s tím, s čím si vystačili, tudíž minimum, chtěl bych občas skloubit jejich minimalismus s mým.

ivzez

To si netroufnu odhadnout.
Ale vím jistě,
že to bude ještě blbější
než teď …
🙂

zjentek

možná jsem otázku jen špatně přečetl, ale mám dojem, že tady píšeš o elitě a tam jsou ty módní trendy a jiný úchylárny fakt nevyzpytatelný, páč když si elitní boháč na červeným koberci pokadí kalhoty, tak to ženy spodiny budou po svejch chlapech chtít taky

anonym

No – počkéj, počkéj…!!
Pleš mám taky…!
😁
Pravda – k tetování a piercingu jsem to ještě nedotáh´…
___
Třeba si zase nechají hairo narůst, piercingy vyškubou kleštěmi a kérky stáhnou s kůží – budou v módě zjizvený máničky.

Agneta

huxa >>> dobrý příspěvek, ale ty duševně nemocné(„bezdo­movci“) do toho nepleť, já mám na mysli jen tu spodní třetinu, kterým je zpravidla např. zdravotně leccos jedno, jsou naivní, bezzásadoví a snadno naletí „na trend“…:D

huxa

Nenaletí snadno na trend, naletí snadno na cokoliv. Když naletí na něco většího, putují z domu a stávají se z nich bezdomovci. Takže je tam plést mohu.

Agneta

h > tak to beru…:D
hele ty se ňák zlepšuješ, co se stalo?

Agneta

NazdarBazar >>> Kdybys prosímtě tu druhou větu přeložil do češtiny:D

Nazdar Bazar

V této větě není ani jedno cizí slovo.

Agneta

Hele Bazar, ty mne tady silně provokuješ, nemysli si, že neumím říct něco sprostýho… hodnotím to jako hustej pokus:DD
a teď to už vysvětli. ta první věta je pěkná, ale ta druhá…já teď teda nevím, kdo je tady blbej…:DD