registronic

Jaké množství vitamínů B obsahuje Pangamin?

Dobrý den, nevíte prosím jaké přibližné množství vitamínů skupiny B obsahuje PANGAMIN?

Díky

Nejlepší odpověď
annas

Stači zadat do Google Pangamín a objevi se stránka Doktorka, na níž je uvedené složení tablet Klasik. Nejen vitamínu B, ale i některých minerálů. Týká se doporučovaného denního množství tablet, takže si můžete přepočítat podle toho, kolik tablet užíváte.

http://diskuse­.doktorka.cz/pan­gamin/archiv/80/

"Pangamin KLASIK Orientační obsah přirozeně se vyskytujících vitaminů a minerálních látek v denní dávce (12 tbl.) s přepočtem na % doporučené denní dávky.

Obsah v denní dávce 12 tbl. / mg % d.d.d. v denní dávce
Vitamin B1 0,15 14,00
Vitamin B2 0,19 13,81
Niacin 2 12,52
Vitamin B6 0,21 14,66
Kyselina pantotenová 0,53 8,86
Biotin 0,01188 23,76
Kyselina listová 0,03 15,13
Vitamin B12 0,0002 8,00
Cholin 16,47 není stanovena atd."

Další odpovědi
Klaproth

Jaký Pangamin? Podívej se na stránky výrobce, nabízejí celkem 18 druhů.

zjentek

Ann, sorry, nemám ;O...... ;)