NiCMOCBOY

Jaké množství gutalaxu dokonale prožene?

Někdo nám v práci vyjídá lednici a chci jej z toho vyléčit 🙂

Nejlepší odpověď
www

Množství je individuální, pro každého tedy jiné.
Klidně dej 3× tolik, než doporučuje výrobce, nic se zloději nestane a lze dávku i zvýšit 😉

Další odpovědi
fcoop

..a zamkněte WC.

http://www.uz­labina.com/tre­tak.htm

SonsyMite

3–4kg jistě prožene

venkovan

Víc bych vsadil na mleté chilli papričky zamíchané do jídla. Gutalax je proti tomu pohllazení zažívacího traktu. Sice prožene, ale koho napadne, že je to po něm.Ale když pálí huba a potom i konečník, tak je to přeci jenom veselejší. A navíc, chilli je zdravé, dobré proti chřipce. Takže se to nechá i vymluvit, že to nebyl úmysl, ale prevence.
A není od věci nezapomenout která ta sousta jsou připravená na zloděje.

pusinka50

Pak že nejsou Češi dobráčci, samý dobrý nápady, fakt 🙂 Jinak, 20 kapek Gutalaxu prožene, 25 kapek neublíží, doporučuji připravit na WC polštářek na spaní.:-)

suaeda

To mi připomíná jak jsem kdysi svému spolubojovníkovi na vojně likvidoval žebrající kuřáky. Protože jsme hlídali muničák nebylo těžké sehnat zajímavou součást pyropatron. Malé zrníčko velikosti rýže se zabalilo do staniolu a opatrně zastrčilo asi 1 cm od konce cigarety. Efekt takto upravené cigarety byl dokonalý. Po zapálení a zhruba půl minutě dokonalého požitku z kuřiva došlo k malinkaté explozi, která cigaretu nejen uhasila ale také poškodila. Žebrajícím kuřákům se nikdy nic nestalo. A kamarád na vojně měl klid, již mu nikdo neříkal „dej čvaňho“.